Wypoczynek na Sugar Beach

Saint Lucia to niewielkie państwo leżące w Ameryce Środkowej na wyspie o tej samej nazwie, która należy do archipelagu Wysp Nawietrznych. Liczba ludności zamieszkujących to miejsce wynosi trochę ponad 180 tysięcy mieszkańców.

Jeżeli więc chcemy spędzić wakacje otoczeni rajskim krajobrazem karaibskich prac wybierzmy się właśnie do Saint Lucia. Ekskluzywne warunki odpoczynku na tropikalnej wyspie zapewnie nam natomiast Sugar Beach – luksusowy hotel należący do sieci Viceroy.

Ośrodek w swojej ofercie ma nie tylko standardowe 5-gwiazdkowe pokoje, ale także apartamenty i wille z prywatnymi basenami. Goście mogą korzystać także ze SPA, które wyróżnia usytuowanie w bujnym ogrodzie nad strumieniem.

Mimo spokojnego otoczenia, hotel jest bardzo dobrze połączony komunikacyjne z lotniskiem i najbliższym miastem. Do jego centrum dojedziemy w zaledwie 10 minut, a lotnisko oddalone jest tylko o 30 kilometrów.

Goście mają blisko także do atrakcji turystycznych – od szczytów Petit Piton i Gros Piton Sugar Beach dzielą go tylko 3 kilometry.