Polskie absurdy

Czasami mówi się, że Polska jest krajem absurdów. Chociaż na pewno zdania na ten temat są dość podzielone, zarówno wśród naszych rodaków, jak i wśród obcokrajowców, ale zdaje się, że pewne absurdy możemy jednak zaobserwować w naszej rzeczywistości. Jednym z nich są na przykład ceny nieruchomości. Wiadomo, że w dzisiejszych czasach, w których w dalszym ciągu odczuwalne są skutki kryzysu ekonomicznego sprzed kilku lat, wiele rzeczy jest drogich i niedostępnych dla przeciętnego obywatela kraju, takiego jak Polska, jednak rynek nieruchomości jest naprawdę niezrozumiały.

www.cg-glas.pl https://niuniusiowefanty.pl/karmy-c-1.html Niezawodna, profesjonalna kerbl diodowa latarka migająca montowana na sztylpach oficerkowych

Przykładowo, w nadmorskiej Juracie, która nie jest przecież wielką miejscowością, za metr kwadratowy mieszkania trzeba średnio zapłacić ponad piętnaście tysięcy złotych. Dla większości z nas takie kwoty są wręcz absurdalne, a musimy zdawać sobie sprawę z tego, że nie tylko w niewielkich kurortach ceny nieruchomości osiągają takie pułapy. Naprawdę trudno jest zrozumieć, dlaczego tak drogie są mieszkania w naszym kraju. Miejmy nadzieję, że w końcu się to zmieni.